MARRAKECH MARATHON

Hollycow jest pierwszą polską firmą w Maroko, od 6 lat działamy aktywnie w zakresie organizacji wyjazdów surfingowych i sportowych do tego kraju. Od 2008 roku organizujemy pobyty dla grup, firm i klientów indywidualnych. Rozumiemy potrzeby europejczyków i dzięki temu zapewniamy wyjątkowy serwis, udzielając jednocześnie pełnego wsparcia na każdym etapie organizowanego wyjazdu.

Organizowany w 31 stycznia 2016 Maraton w Marakeszu to 27 edycja tego biegu, który ma ponad ćwierćwieczną tradycję. A w którym my uczestniczymy uż po raz drugi. Piękna trasa maratonu w Marakeszu prowadzi wzdłuż XII wiecznych murów obronnych miasta, przez ogrody Menara, gdzie można oglądać drzewka pomarańczowe i oliwne oraz ulice miasta wysadzane drzewami palmowymi. Uroku dodają widoki na wspaniałe góry Atlas. Trasa maratonu i półmaratonu jest raczej płaska, warunki atmosferyczne w styczniu również sprzyjają biegaczom jako, że temperatura powietrza sięga tu 20 stopni Celsjusza. To jedna z najszybszych tras maratońskich na świecie.

Proponujemy kompleksową organizację wyjazdu biegaczy do Marakeszu

bilety lotnicze, transfery, pobyt na miejscu, zgłoszenia zawodników, połączony z udziałem w Maratonie i krótki programem zwiedzania.

 

Comments

comments

One thought on “MARRAKECH MARATHON

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *